New Yachting Dock

Je našou oporou, ale vie nás aj poriadne potrápiť. Chrbtica bude témou tohto týždňového seriálu. Príkladom zdravého sedenia, ležania, či státia sú práve najmenšie deti. No už v tomto veku môžu získať nesprávne návyky a zarobiť si na problémy v budúcnosti – viac povie Ľubomíra Goljerová.

V priebehu týždňa 10. - 14.9.2018 v rannom vysielaní rádia Slovensko účinkoval doc. MUDr. Róbert Rusnák a odpovedal na zaujímavé otázky. Prvú časť seriálu týždňa si môžete vypočuť z archívu/. Naživo každý pracovný deň od 10.9.2018 od 8:15 hod.

Seriál týždňa rádio Slovensko 10.9.2018  link s reláciou archív relácie seriál týždňa 10.9.2018.

Naše projekty

Naše motto

ivica ondruskova

"Na dobrom začiatku a dobrých návykoch všetko záleží". Ján Amos Komenský

PaedDr. Ivica Ondrušková,PhD.
odborný garant pre oblasť predškolskej pedagogiky

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.