Naše projekty

Ťažisko práce Občianskeho združenia za zdravší život pozostáva z realizácie projektov, ktoré sú primárne orientované na cieľovú skupinu detí – žiakov materských a základných škôl. Malým školákom, diagnostike, prevencii zdravotným problémom chrbta a ich následnému riešeniu sa venujeme v rámci projektu Zdravý chrbátik.

Nezabúdame ani na ľudí v produktívnom veku a seniorov, ktorým pomáhame predovšetkým poradenskou činnosťou a edukovaním prostredníctvom projektu Zdravá chrbtica.

 

 

Prevencia, diagnostika a liečba problémov chrbtice detí už od predškolského veku.

Projekt zameraný na elimináciu negatívneho vplyvu sedenia na vývoj chrbtice  u detí použitím špeciálnych školských dynamických stoličiek.

Aktivity zamerané na liečbu a podporu pri ochoreniach chrbtice u dospelých, zavádzanie prevenčných opatrení a nákup diagnostických a liečebných potrieb.

Naše projekty

Naše motto

ivica ondruskova

"Na dobrom začiatku a dobrých návykoch všetko záleží". Ján Amos Komenský

PaedDr. Ivica Ondrušková,PhD.
odborný garant pre oblasť predškolskej pedagogiky

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.