Dňa 26.4.2018 sme s naším projektom Zdravý chrbátik navštívili Trnavu. S Odborom školstva mesta Trnava sme zorganizovali školenie pre pedagóg základných a materských škôl.
Na ZŠ Atómová, ktorá je našou pilotnou školu, sa uskotočnil odborný seminár na tému: Prevencia chybného držania tela a deformít chrbtice u detí a zúčastnili sa ho predstaviteľky 4 základných a 1 materskej školy.
Na ZŠ Atómová sme vyšetrili chrbátiky prvákom a darovali sme im fitlopty, dynamické podsedáky a DVD so zdravotným cvičením. DVD dostali aj všetky zúčastnené školy.
Seminár prebiehal v príjemnej atmosfére, za čo ďakujeme vedeniu školy a všetkým zúčastneným učiteľkám.
Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu.

Naše projekty

Naše motto

marina kolarova

"Spoločnými silami tvoríme poistku zdravia deťom do ich dospelosti."

Mgr. Marína Kolarová
odborný garant pre oblasť fyzioterapie

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.