OZ Za zdravší život predstavilo dňa 20.9.2018 projekt “Zdravý chrbátik” v Šamoríne. Projekt sme predstavili na ZŠ M. Korvína vďaka ústretovosti pani riaditeľky RNDr. Gabrielly Bugárovej, ktorá nám s organizáciou školenia pomohla.
V rámci projektu sme novým prvákom vyšetrili držanie tela a chrbticu. Ich vývin budeme sledovať v priebehu nasledovných štyroch rokov.
Školenie otvoril a problematiku týkajúcu sa deformít chrbtice predniesol doc. MUDr. Róbert Rusnák, PhD., predseda OZ Za zdravší život. Zúčastneným učiteľom z dvoch základných a z dvoch materských škôl sme následne predstavili naše zostavy zdravotných cvičení, ktoré si následne aj sami zacvičili na praktickej časti.
Základná škola M. Korvína dostala ako darček od nášho občianskeho združenia fitlopty, dynamické podsedáky a všetky zúčastnené školy dostali DVD so zdravotným cvičením. Takýmto spôsobom sa snažíme pedagógom uľahčiť prácu s deťmi a realiziu zdravotných cvičení na základných a materských školách.

Naše projekty

Naše motto

zuzana hrckova

"Naše deti sú naša budúcnosť, preto chceme aspoň kúskom prispieť k ich lepším a zdravším zajtrajškom."

PhDr. Zuzana Hrčková
manažérka OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.