Dňa 16.10.2018 bol projekt “Zdravý chrbátik” predstavený v Moldave nad Bodvou. Pilotnou školou sa stala ZŠ ČSA, kde sa školenie konalo. V pilotnej škole sme vyšetrili nových prvákov a odovzdali sme škole fitlopty a podsedáky Dynasit a DVD so zdravotným cvičením. DVD dostali aj ostatné zúčastnené základné a materské školy.
Dnešného školenia sa zúčastnilo až 31 učiteľov a vychovávateľov z pilotnej školy a zo susednej základnej a materskej školy. Za takúto veľkú účasť ďakujeme pani riaditeľke PaedDr. Andrei Pappovej a špeciálnej pedagogičke PaedDr. Božene Bojkovej, ktoré nás do školy pozvali a pomohli nám s organizáciou školenia.
Tešíme sa, že bol o projekt takýto veľký záujem a že spoločnými silami prispejeme k zdravému vývinu chrbtice u detí. Ďakujeme za to všetkým zúčastneným pedagógom.

Naše projekty

Naše motto

zuzana hrckova

"Naše deti sú naša budúcnosť, preto chceme aspoň kúskom prispieť k ich lepším a zdravším zajtrajškom."

PhDr. Zuzana Hrčková
manažérka OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.