Dňa 17.10.2018 sme úspešne dokončili predstavovanie projektu “Zdravý chrbátik” na východnom Slovensku. Posledný okres, ktorý sme navštívil, boli Sobrance.
V Sobranciach sa pilotnou školou stala ZŠ Komenského, v ktorej sme vyšetrili držanie tela a chrbticu prvákom, ktorých skontrolujeme po 4 rokoch fungovania projektu. Škola dostala od nášho OZ Za zdravší život fitlopty, dynamické podsedáky a DVD so zdravotným cvičením.
Školenia sa zúčastnilo 14 učiteľov z 3 základných a 2 materských škôl a pani učiteľka z Centra voľného času. Všetky zúčastnené školy dostali ako darček DVD na pomoc s realizáciou zdravotných cvičení.
Za príjemné chvíle a pomoc s organizáciou školenia ďakujeme PaedDr. Medviďovej a tešíme sa na spoluprácu.

Naše projekty

Naše motto

mudr rusnak 2

"Budúcnosť našej krajiny je v zdraví našich detí. Ak vďaka našej aktivite nebude musieť podstúpiť aspoň jedno dieťa operačný zákrok, tento projekt budeme považovať za úspešný."

doc. MUDr. Róbert Rusnák, PhD.
prednosta Neurochirurgickej kliniky ÚVN SNP Ružomberok, hlavný garant projektu a predseda OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.