Dňa 3.12.2018 OZ Za zdravší život v spolupráci so Združením Senior v Ružomberku, zorganizovalo prednášku pre seniorov. Prednáške sa zúčastnilo 60 seniorov. Cieľom prednáške bolo informovať seniorov o pohybových aktivitách a zdravotných cvičeniach, ktoré sú vhodné vyššom veku a ktoré podporujú tzv. zdravé starnutie. Po odprezentovaní teórie sme našim seniorom ukázali pár cvikov, aby si vedeli predstaviť ako spomenuté zdravotné cvičenie vyzerá. Pár odvážlivcov si , aj napriek stiesneným priestorom v ich klube, zacvičilo spolu s nami. Úprimne veríme, že sa nám podarilo osloviť čo najviac dôchodcov a v novom roku sa tak budeme môcť pravidelne stretávať na cvičeniach ktoré pre seniorov plánujeme aplikovať v Ružomberku.

Pánovi predsedovi Jánovi Binderovi, ktorý nám stretnutie pomohol zorganizovať, sme odovzdali 10 DVD s cvičeniami pre seniorov a 14 brožúr s cvičeniami pre seniorov, aby si, aj počas spoločných stretnutí, prípadne v domácom prostredí, mohli cvičenia zopakovať. Pánovi Binderovi ďakujeme za pomoc s organizáciou stretnutia a za podporu nášho projektu.

Naše projekty

Naše motto

zuzana hrckova

"Naše deti sú naša budúcnosť, preto chceme aspoň kúskom prispieť k ich lepším a zdravším zajtrajškom."

PhDr. Zuzana Hrčková
manažérka OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.