Túto nedeľu 23.06.2019 sme s projektom zdravý chrbátik navštívili Banskú Bystricu, kde sme sa opäť zúčastnili krásnej akcie Športuj Slovensko, ktorá sa konala v parku pod Múzeom SNP. V našom stane mali decká možnosť vidieť a zúčastniť sa inštruktáže správneho sedu, správneho držania tela a správneho dýchania. O 11:00, 13:00 a 15:00 sme mali skupinové cvičenia na fitloptách, z ktorých mali decká radosť. Cvičenia sme samozrejme spojili s inštruktážou správneho držania tela a správnej techniky cvičenia. Po súhlase rodičov sme decká v našom stane aj vyšetrovali. Za akúkoľvek aktivitu v našom stane si decká doniesli kľúčenky, náramky, perá, letáky so správnym sedom, ale aj dynamické podsedáky či fitlopty. 

Naše projekty

Naše motto

ivica ondruskova

"Na dobrom začiatku a dobrých návykoch všetko záleží". Ján Amos Komenský

PaedDr. Ivica Ondrušková,PhD.
odborný garant pre oblasť predškolskej pedagogiky

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.