Včera a dnes sme Projekt zdravý chrbátik zahájili na východe východu. Boli sme v okrese Snina a Medzilaborce. Prvé školenie sa uskutočnilo v MŠ Československej armády v Snine, ktorú na školenie navrhol odbor školstva okresu Snina nakoľko je to špeciálna škôlka, kde majú rehabilitačnú miestnosť a fyzioterapeuta. Školenia sa zúčastnilo 10 pedagógov zo základných a materských škôl z okolia mesta Snina. Vyšetrili sme tu 22 detí. Druhé školenie sa organizovalo na ZŠ Komenského v Medzilaborciach a zúčastnilo sa ho 8 učiteľov zo základných a materských škôl z okolia Medzilaboriec. Vyšetrili sme 15 nových prváčikov. Každej zo škôl sme odovzdali 25 fit lôpt, 15 podsedákov a DVD so zdravotnými cvikmi. Školenia sa niesli v dobrej nálade a pedagógovia bolo zvedaví. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. 
S pozdravom Projekt Zdravý chrbátik.

Naše projekty

Naše motto

mudr rusnak 2

"Budúcnosť našej krajiny je v zdraví našich detí. Ak vďaka našej aktivite nebude musieť podstúpiť aspoň jedno dieťa operačný zákrok, tento projekt budeme považovať za úspešný."

doc. MUDr. Róbert Rusnák, PhD.
prednosta Neurochirurgickej kliniky ÚVN SNP Ružomberok, hlavný garant projektu a predseda OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.