Zdravý chrbátik - Poprad

V mesiaci máj sme s Projektom zdravý chrbátik navštívili tieto základné školy: ZŠ B. Krpelca Bardejov, ZŠ Koperníková Hlohovec, ZŠ L. Belka a L. Pongráca Šahy, ZŠ Gorazdova,  Bánovce nad Bebravou, Jelemnického  Žiar nad Hronom, ZŠ Záhorácka, Malacky, ZŠ Župkov Žarnovica, ZŠ Levočská Stará Ľubovňa.

Z Materských škôl, ktoré kontrolujeme pravidelne raz za dva mesiace sme navštívili: MŠ Priehradná, MŠ Hurbanová, MŠ Dolinského, MŠ Tajovského a MŠ Družstevná v Martine

Projekt sme zahájili v SZŠ Ružomberok, vo všetkých základných školách pod správou mesta Martin a v novom okrese Revúca.

Tento mesiac sme sa tiež zúčastnili dvoch akcií: Deň zmeny Mondi a Športuj Slovensko, o ktorých sa môžete dočítať v predchádzajúcich článkoch.

Samozrejme nechýbali pravidelné cvičenia v Easy gyme každú stredu, jedna však bola výnimočná. Pri príležitosti dňa detí si s nami prišli zacvičiť aj rodičia a bolo to perfektné ! Ďakujeme rodičom, že majú iniciatívu s deckami tráviť čas, užili sme si kopec srandy najmä pri súťažiach.

 

Naše projekty

Naše motto

zuzana hrckova

"Naše deti sú naša budúcnosť, preto chceme aspoň kúskom prispieť k ich lepším a zdravším zajtrajškom."

PhDr. Zuzana Hrčková
manažérka OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.