Občianske združenie Za zdravší život bolo s Projektom zdravý chrbátik súčasťou krásnej akcie/podujatia Športuj Slovensko, ktoré sa konali 26.5.2019 v Prešove a 1.6.2019 na Štrbskom plese. 
Športuj Slovensko bolo plné pohybu a športov pre celú rodinu. Decká mali možnosť vyskúšať si rôzne športy, zasúťažiť si a vyhrať zaujímavé ceny. 
Projekt zdravý chrbátik vo svojom stane poskytol možnosť vyšetrenia chrbátika, inštruktáže správneho držania tela, správneho sedu v prípade potreby a záujmu aj odborné poradenstvo. Každé dieťa bolo vyšetrené za účasti rodiča, ktorého sme hneď počas vyšetrovania oboznámili so stavom chrbátika konkrétneho dieťaťa. Rodičia mali možnosť pozrieť si tiež brožúrky, ktoré boli k dispozícii na objednávku.
Každé dve hodiny sme mali skupinové cvičenie na fit loptách. Decká si mohli u nás tiež zasúťažiť. Každé dieťa, ktoré sa akokoľvek zúčastnilo aktivít nášho Projektu dostalo malú odmenu v podobe náramku, pera alebo kľúčenky. Každé dieťa tiež dostalo letáčik so správnym sedom. Rozdávali sme aj fit lopty a dynamické podsedáky, tie však boli určené pre decká a rodičov, u ktorých sme uznali, že to bude mať naozaj zmysel. 
Ďakujeme za skvelú organizáciu Športuj Slovensko, aj agentúre BE COOL za veľký stan, kde sme mali možnosť schovať všetky fitlopta a vyšetrovať decká len za účasti rodiča.

Naše projekty

Naše motto

zuzana hrckova

"Naše deti sú naša budúcnosť, preto chceme aspoň kúskom prispieť k ich lepším a zdravším zajtrajškom."

PhDr. Zuzana Hrčková
manažérka OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.