V priebehu minulého týždňa sme zahájili Projekt zdravý chrbátik vo všetkých základných školách pod správou mesta Martin. Školenie sa konalo na ZŠ A. Dubčeka v Martine a zúčasntnilo sa ho 16 učiteľov zo 7 základných škôl. Každá škola od nás dostala brožúrku s DVD so zdravotnými cvikmi. S pedagógmi zo základných škôl, ktorí sa zúčastnili školenia sa budeme pravidelne stretávať raz za dva mesiace počas nasledujúceho školskom roka. 
Veľmi pekne ďakujeme za podporu od mesta Martin, za skvelú organizáciu vedúcej oddelenia školstva Martin pani Mgr. Schimíkovej a tiež pani  riaditeľke ZŠ A. Dubčeka Mgr. Oľge Patošovej. 
S pozdravom Projekt zdravý chrbátik.

Naše projekty

Naše motto

zuzana hrckova

"Naše deti sú naša budúcnosť, preto chceme aspoň kúskom prispieť k ich lepším a zdravším zajtrajškom."

PhDr. Zuzana Hrčková
manažérka OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.