Zdravý chrbátik - Poprad

V tento krásny jarný mesiac cestoval projekt Zdravý chrbátik opäť naprieč celým Slovenskom. Navštívili sme dokopy 17 škôl v rôznych kútoch Slovenska. Vyšetrili sme približne 25 tried novo zapojených prváčikov.

Konkrétne sme navštívili tieto základné školy: ZŠ Kniežaťa Pribinu Nitra, ZŠ Grundschule Kežmarok, ZŠ Bajkalská a ZŠ Sibírska Prešov, ZŠ na Bielenisku Pezinok, ZŠ Dolinský Potok Kysucké nové mesto , ZŠ Školská Bánovce nad Bebravou, ZŠ Komenského Stará Ľubovňa, ZŠ Mládež. Púchov, ZŠ Obrancov mieru Detva, ZŠ M.R. Štefánika Piešťany, ZŠ Nemocničná Považská Bystrica, ZŠ Potočná Trenčín, ZŠ Mariánska Prievidza,  ZŠ Obrancov mieru Detva, ZŠ M.R. Štefánika Piešťany, ZŠ Nemocničná Považská Bystrica.

11.03.2019 sme na žiadosť školy navštívili špeciálnu školu na Riadku v Ružomberku. Rozhodli sme sa vyskúšať, naše zdravotné cvičenia aj s deckami s ťažkým zdravotným postihnutím. S potešením sme zistili, že pri niektorých deckách má cvičenie zmysel, baví ich a zvládnu ho. A my máme obrovskú radosť. Určite naše cvičenia rozšírime aj do ďalších tried tejto školy.

Navštívili sme aj naše známe materské školy, do ktorých chodievame pravidelne: MŠ Hurbanová, MŠ Furdeka, MŠ Priehradná, MŠ Dolinského v Martine. MŠ Bernoláka, MŠ Hrabovská cesta v Ružomberku.

A samozrejme, sme našu aktivitu smerovali aj k deckám, ktoré s nami chodia cvičiť pravidelne v ich voľnom čase každú stredu do Easy gymu.

Naše projekty

Naše motto

ivica ondruskova

"Na dobrom začiatku a dobrých návykoch všetko záleží". Ján Amos Komenský

PaedDr. Ivica Ondrušková,PhD.
odborný garant pre oblasť predškolskej pedagogiky

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.