Dňa 30.06.2020 sa uskutočnilo školenie pedagógov v ZŠ s MŠ Istebné v okrese Dolný Kubín. Školenia sa zúčastnilo 7 učiteľov vrátane pani riaditeľky. Nakoľko záujem o nás projekt prišiel zo strany materskej školy, vyšetrili sme tam 14 predškolákov, ktorí od nás dostali letáčiky s inštrukciami pre správne držanie tela a správy sed. S pedagógmi sme si tieto pokynmi prešli aj na teoretickej prednáške ale neskôr aj prakticky s pomôckami ako sú dynamické podsedáky, či fit lopty. Po skončení teoretickej časti sme si zacvičili naše cvičebné zostavy zdravotných cvikov a rozobrali sme si bližšie zameranie cviku, jeho správne prevedenie a správne dýchanie počas priebehu cvičenia. Základná škola od nás dostala 15 fitlôpt, 15 dynamických podsedákov, 15 therabandov a tri brožúry, ktoré obsahujú teóriu zdravotných cvičení spolu s podrobne rozpísanými cvičeniami a DVD, na ktorom je cvičenie nahraté. 
Dúfame, že táto základná škola bude pomôcky aktívne využívať. 
S pozdravom Projekt zdravý chrbátik.

Naše projekty

Naše motto

Radka Komárová

"Zdanlivé pohodlie domáceho prostredia a výdobytky modernej technológie striedajme aktívnym životným štýlom, ktorý nám dodá pohodlie vo vlastnom tele."

Bc. Radka Komárová
lektor, fyzioterapeut

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe. Viac informácií