Nové zdravotné cvičenie skrýva jednoduchšie cviky, ktoré zvládnu aj deti predškolského veku, je samozrejme vhodné aj pre starších a pokojne aj pre dospelých. Cvičenia sú kratšie aby ich decká cvičili s radosťou a nenudili sa pri nich. Pred začatím cvičenia je nutné urobiť si krátku rozcvičku na zahriatie. Odporúčame, aby deti cvičili pod dohľadom rodičov, či starších súrodencov. Dodržiavajte prosím pitný režim a cvičte vo vyvetranej miestnosti. Často sa pýtate, či môžte videá zdieľať; pokojne zdieľajte, sú pre Vás. Z praxe vieme, že pre decká v predškolskom veku býva cvičenie spočiatku náročné. Častým opakovaním najlepšie tej istej zostavy sa do toho postupne dostávajú. Po čase budete vidieť krásne výsledky a decká si tento základ so sebou odnesú do budúcnosti.

https://www.youtube.com/watch?v=HtZ3BSBOo6Us  

 

Naše projekty

Naše motto

marina kolarova

"Spoločnými silami tvoríme poistku zdravia deťom do ich dospelosti."

Mgr. Marína Kolarová
odborný garant pre oblasť fyzioterapie

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.