Ďalšie cvičenie obsahuje jednoduchšie cviky určené pre deti predškolského veku. Nič však nepokazíte ak si zacvičíte aj vy starší :). Cvičenia sú krátke, aby ich decká cvičili s radosťou a nenudili sa pri nich. Pred začatím cvičenia je nutné urobiť si krátku rozcvičku na zahriatie. Odporúčame, aby deti cvičili pod dohľadom, vo vyvetranej miestnosti, dodržujúc pitný režim. Verím, že Vám tieto cvičenia v týchto náročných časoch aspoň trošku spríjemnia dni ! S praxe vieme, že pre decká v predškolskom veku býva cvičenie spočiatku náročné. Častým opakovaním najlepšie tej istej zostavy sa do toho postupne dostávajú. Po čase budete vidieť krásne výsledky a decká si tento základ so sebou odnesú do budúcnosti.

https://www.youtube.com/watch?v=yDjPogEkVwQ&t=105s  

 

Naše projekty

Naše motto

ivica ondruskova

"Na dobrom začiatku a dobrých návykoch všetko záleží". Ján Amos Komenský

PaedDr. Ivica Ondrušková,PhD.
odborný garant pre oblasť predškolskej pedagogiky

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.