Dnes si môžte pozrieť ďalšie video od OZ Za zdravší život, kde fyzioterapeutka Radka cvičí zdravotné cvičenia pre decká v školskom veku, no zacvičiť si môžu aj šikovní predškoláci, či rodičia. Pred začatím cvičenia je nutné urobiť si krátku rozcvičku, aby ste sa zahriali. Odporúčame cvičiť vo vyvetranej miestnosti, dodržiavať pitný režim. Deckám Odporúčame cvičiť pod dohľadom rodičov alebo pred zrkadlom, aby sa eliminovali chyby, ktoré sa pri cvičeniach vyskytujú. Video pokojne zdieľajte, verím, že v týchto náročných časoch sa Vám zíde. Ak cvičíte prvý krát, odporúčame zacvičiť si najskôr naše cviky z prvého videa.

https://www.youtube.com/watch?v=CHoP5K7zfc8&t=1s  

 

Naše projekty

Naše motto

marina kolarova

"Spoločnými silami tvoríme poistku zdravia deťom do ich dospelosti."

Mgr. Marína Kolarová
odborný garant pre oblasť fyzioterapie

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.