Máme pre Vás ďalšie video so zdravotnými cvičeniami, ktoré si v týchto ťažkých časoch môžte zacvičiť v pohodlí domova. Cvičenie je primárne určené pre deti ranného školského veku, no zvládnu ho aj šikovnejší predškoláci. Samozrejme, že zacvičiť si môžu aj rodičia či starší súrodenci. Pred začatím cvičenia je nutné urobiť si krátku aktívnu rozcvičku na zahriatie, podľa možností aké momentálne máte u Vás doma. Odporúčame na dieťa počas cvičenia dohliadať, aby zaujalo správne polohy a vyhlo sa chybám, ktoré sa pri cvičení často opakujú. Odporúčame tiež dodržiavať pitný režim.

https://www.youtube.com/watch?v=S9nc-MwVXms&t=433s  

 

Naše projekty

Naše motto

ivica ondruskova

"Na dobrom začiatku a dobrých návykoch všetko záleží". Ján Amos Komenský

PaedDr. Ivica Ondrušková,PhD.
odborný garant pre oblasť predškolskej pedagogiky

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.