Dňa 03.03.2020 bol projekt “Zdravý chrbátik” predstavený v Pruskom. Pilotným zariadením pre projekt sa stala materská škola Pruské, v okrese Ilava, kde sa školenie konalo. V tejto materskej škole sme vyšetrili 17 nových predškolákov, ktorým budú ich výsledky vyšetrení zaslané v súlade s GDPR, tak aby ich do rúk dostali rodičia.  Dnešného školenia sa zúčastnilo až 8 pedagógov, ktorým sme odovzdali všetky potrebné materiály, ktoré budú potrebovať ku zdravotným cvičeniam projektu zdravý chrbátik.

Tešíme sa, že o náš projekt zdravý chrbátik je záujem naprieč celým Slovenskom a my tak môžeme rozosievať túto krásnu myšlienku ďalej.

 

Naše projekty

Naše motto

ivica ondruskova

"Na dobrom začiatku a dobrých návykoch všetko záleží". Ján Amos Komenský

PaedDr. Ivica Ondrušková,PhD.
odborný garant pre oblasť predškolskej pedagogiky

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.