Školenia sa zúčastnilo 21 učiteľov z MŠ Budovateľská, MŠ Paláriková, MŠ Perečínska, ZŠ Komesnkého, ZŠ Budovateľská, ZŠ P.O Hviezdoslava, MŠ Dukelských hrdinov, MŠ Kukučínová, ZŠ Študentská. V materskej škole Budovateľská sme vyšetrili 19 detí, ktorým budú po vyhodnotení výsledkov ich vyšetrenia zaslané späť. Vyšetrenie dostanú s ohodnotením, podľa ktorého sa rodičia na základe nášho odporúčania môžu obrátiť na odborníka v ich okolí. V prípade miernych chýb v držaní tela sa rodičom odporúča zabezpečiť deťom aktívnejší životný štýl, viac pohybu, menej statického sedu a správna obuv. Decká dostali od projektu Zdravý chrbátik letáčiky s informáciami o tom, ako majú správne sedieť, škôlkari však zatiaľ nepoznajú písmená, ale rodičia a  pani učiteľka im s týmito pokynmi určite pomôžu. Školenie v Snine prebiehalo v príjemnej atmosfére, učitelia boli zvedaví a veľa sa pýtali na nové informácie, ktoré sa dozvedeli. Dostali od nás všetky potrebné materiály a my úprimne dúfame, že ich budú aj aktívne využívať s deckami. Ďakujeme veľmi pekne za pomoc pri organizácii a pozývaní pedagógov na toto školenie najmä pani riaditeľke, ktorá bola veľmi ústretová.

Naše projekty

Naše motto

ivica ondruskova

"Na dobrom začiatku a dobrých návykoch všetko záleží". Ján Amos Komenský

PaedDr. Ivica Ondrušková,PhD.
odborný garant pre oblasť predškolskej pedagogiky

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.