V novom roku 2020 sme sa po Vianočných prázdninách chtiac, nechtiac všetci vrátili k našim povinnostiam. Decká do školy, dospelý do práce. My však dúfame, že ste počas prázdnin nezabudli na jednu dôležitú vec, a tou je, správne držanie tela. My v Zdravom chrbátiku sme neotáľali a hneď 7. januára sme sa vybrali za vami do materských a základných škôl, aby sme sa uistili, že ste na nás úplne nezabudli ! Po uplynutí januára sme zhodnotili, že Vaša pilná práca na Vašich chrbátikoch    počas školského roku sa vyplatila, a že ak ste na nás počas prázdnin aj pozabudli, hneď ste dokázali nadviazať na predchádzajúce cvičenie. Vaše svaly, kosti, chrbátiky nezabúdajú a vašu prácu Vám budú oplácať dlhé roky.

Materské školy, ktoré sme navštívili v meste Martin:  MŠ Družstevná, MŠ Dolienského, MŠ Hurbanová, MŠ J. Lettricha, MŠ Gorkého, MŠ Tajovského           

Základné školy, ktoré sme navštívili v meste Martin: ZŠ Aurela Stodolu, ZŠ N. Hejnej, MŠ Priehradná, ZŠ Hurbanová, ZŠ Priehradná, ZŠ Dolinského

Materské a základné školy, ktoré sme navštívili v meste Ružomberok MŠ Bernoláka, MŠ Biely potok, MŠ Hrabovo, MŠ Bystrická cesta, Špeciálna základná škola  3.4.A, autisti

Projekt sme zahájili v MŠ na Nám. A. Hlinku v Ružomberku a Bratislave v ZŠ s MŠ Gessayová, viac sa dozviete v predchádzajúcom príspevku.

 

Naše projekty

Naše motto

ivica ondruskova

"Na dobrom začiatku a dobrých návykoch všetko záleží". Ján Amos Komenský

PaedDr. Ivica Ondrušková,PhD.
odborný garant pre oblasť predškolskej pedagogiky

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.