V stredu 29.01.2020 sme projekt Zdravý chrbátik zahájili na novej základnej škole v Bratislave, Gessayova 2. Školenie nám pomohla zorganizovať pani riaditeľka z materskej škôlky Gessayova 2. Školenia sa zúčastnili pedagógovia zo základných aj materských škôl. Vyšetrených bolo 15 predškolákov. Pedagógovia od OZ Za zdravší život dostali všetky potrebné pomocky na cvičenie. Do materskej škôlky sme odovzdali brožúru s DVD so zdravotnými cvičeniami- zimná zostava. Základná škola od nás dostala fit lopty, dynamické podsedaky- dynasity, therabandy, brožúru s DVD so zdravotnými cvikmi na fit loptách, brožúru s DVD so zdravotnými cvikmi s therabandami. Už len chuť cvičiť ! 
Neskôr sa s vami podelíme aj o fotky, ktoré nám základná škola s materskou školou pošle, keď sa začnú aktívne venovať našim cvičeniam. Uprimne dúfame, že všetky nové informácie, ktoré nadobudli na našom školení aktívne využijú v praxi. 
S pozdravom projekt Zdravý chrbátik.

                   

 

Naše projekty

Naše motto

mudr rusnak 2

"Budúcnosť našej krajiny je v zdraví našich detí. Ak vďaka našej aktivite nebude musieť podstúpiť aspoň jedno dieťa operačný zákrok, tento projekt budeme považovať za úspešný."

doc. MUDr. Róbert Rusnák, PhD.
prednosta Neurochirurgickej kliniky ÚVN SNP Ružomberok, hlavný garant projektu a predseda OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.