Počas jesenného mesiaca november sme sa intenzívne venovali školám a škôlkam najmä v Martine a v Ružomberu ale navštívili sme aj mestá ako Detva, či Kysucké nové mesto. Deckám sa s cvičením skutočne darí a po pár mesiacoch v škole sú vidieť výsledky nie len našej ale najmä snahy zo strany pedagógov, ktorí sa deckám dennodenne venujú.

Každú stredu sme sa stretávali s deckami v Easy gyme, kde sme trávili príjemný ale najmä aktívny čas. Počas našich hodín majú decká možnosť poskladať si dráhu podľa vlastnej fantázie, kde ukladajú najobľúbenejšie prekážky, kým nevytvoria dráhu, ktorá lemuje celú cvičiacu plochu. Na dráhe vybijeme veľa energie, no nie však viac ako by sme potrebovali na cvičenie zdravotných cvikov. Po cvičení sa s deckami zahráme pohybové hry.

Navštívili sme tieto materské školy v Ružomberku: MŠ Bernoláka, MŠ Biely Potok, MŠ Bystrická, MŠ Hrabovo                                       

Navštívili sme tieto materské školy v Martine: MŠ Družstevná, MŠ K. Nálepku, MŠ Dolinského, MŠ Gorkého, MŠ Tajovského, MŠ Furdeka, MŠ Priehradná, MŠ J. Šimeka, MŠ J. Lettricha, MŠ Hurbanová

Navštívili sme tieto základné školy v Martine: ZŠ Priehradná, ZŠ A. Stodolu, ZŠ Hurbanová, ZŠ N. Hejnej, ZŠ J. Kronera, ZŠ Dolinského, ZŠ Podhájska

Projekt sme po štyroch rokoch ukončili v týchto základných školách: ZŠ Obrancov Mieru Detva, ZŠ Clementisova Kysucké Nové Mesto.

 

Naše projekty

Naše motto

zuzana hrckova

"Naše deti sú naša budúcnosť, preto chceme aspoň kúskom prispieť k ich lepším a zdravším zajtrajškom."

PhDr. Zuzana Hrčková
manažérka OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.