Včera 21.09.2019 sa projekt Zdravý chrbátik zúčastnil po štvrtý krát akcie Športuj Slovensko v Bratislave na Železnej studienke. 

Decká ale aj rodičia sa u nás mohli dozvedieť niečo viac o správnom držaní tela, správnom sede, správnom dýchaní a cvičení. Vyskúšali sme si aj naše zdravotné cvičenia priamo na mieste ale nakoľko bolo počasie studené, museli sme sa prispôsobiť.

Decká mali možnosť nechať si vyšetriť chrbátik za účasti rodiča, ktorému sme odovzdali hodnotenie a vysvetlili, ako v prípade potreby postupovať. 

Decká boli perfektné, zvedavé a hlavne športovo naladené. Tí, čo sa najviac snažili dostali od nás odmeny v podobe Fit lôpt, dynamických podsedákov, letákov so správnym sedom, kľúčeniek, náramkov, pier a pod.

Každý, kto sa zastavil mal možnosť prezrieť si všetky naše brožúry so zdravotnými cvikmi a vypočuť si, akým spôsobom sa venujeme problematike správneho držania tela po celom Slovensku. 

 

Ďakujeme a tešíme sa budúci týždeň znovu v Bratislave na akcii 5 minút pre zdravie v Avione.

Naše projekty

Naše motto

marina kolarova

"Spoločnými silami tvoríme poistku zdravia deťom do ich dospelosti."

Mgr. Marína Kolarová
odborný garant pre oblasť fyzioterapie

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.