Milé pani učiteľky, milí rodičia, milé decká
veríme, že projekt Zdravý chrbátik už celkom dobre poznáte z našich aktivít na školách, škôlkach a rôznych akcií po celom Slovensku, ktorým sa venujeme počas celého roku.  Pôsobíme už v 64 okresoch Slovenska vo vyše 800 základných a 400 materských škôl. 
O chvíľu otvárame nový školský rok a náš kalendár sa plní školami a škôlkami z rôznych kútov Slovenska, na ktoré sa znovu vraciame aby sme pedagógom pomohli so zdravotnými cvičeniami, ktoré cvičia so svojimi žiakmi. 
Ak ste učiteľka, učiteľ alebo rodič a Vaša škola alebo škôlka ešte nie je zapojená do projektu a má chuť sa zapojiť dajte nám vedieť.  Pripravíme teoretické aj praktické školenie pre pedagógov. Školy a škôlky, na ktorých sa školenie uskutoční od nás dostanú pomôcky v podobe fitlôpt a dynasitov, ktoré budú môcť následne využívať v prospech svojich chrbátikov. Projekt je bezplatný. Jedinou podmienkou je, aby bol zapojený celý prvý stupeň základnej školy. 
Poprosíme aby sa nám e-mailom ozvali osoby z vedenia školy, ktorá majú záujem o projekt Zdravý chrbátik. 
Pre viac informácií sme vám k dispozícii: 
manažérka projektu : PhDr. Zuzana Hrčková, 
t.č: ‪0918 149 068
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
fyzioterapeut projektu: Bc. Radka Komárová
t.č.‪0915 580 090‬

Naše projekty

Naše motto

marina kolarova

"Spoločnými silami tvoríme poistku zdravia deťom do ich dospelosti."

Mgr. Marína Kolarová
odborný garant pre oblasť fyzioterapie

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.