Vážený rodič.

Na základe bezplatného vyšetrenia, ktoré prebehlo na základnej škole, ktoré Vaše dieťa navštevuje Vám posielame výsledok vyšetrenia.

Klasifikácia vyšetrenia a odporúčanie:

A dieťa bez viditeľnej deformity chrbtice a deficitu pohybu (naďalej u svojho dieťaťa podporujte správne držanie tela, správne sedenie a pohyb).

B dieťa s minimálnou deformitou chrbtice a bez deficitu pohybu (odporúčame pravidelné cvičenie pod vedením fyzioterapeuta, dostatok pohybu, nácvik a podpora správneho držania tela).

C dieťa s deformitou chrbtice a bez deficitu pohybu (odporúčame špecializované odborné vyšetrenie, špecializované cvičenie s individuálnym prístupom, nácvik a podpora správneho držania tela).

D dieťa s deformitou chrbtice a s obmedzením pohybu (je nutné špecializované odborné vyšetrenie so stanovením ďalšieho postupu).

O odbornom cvičení pod vedením fyzioterapeuta (v prípade výsledku B a C) sa informujte na tel. čísle 0915/580 090 v pondelok od 13.00 – 14.30 hod (cvičenie bude realizované na základných školách od septembra 2013).

Na odborné vyšetrenie je nutné sa objednať na tel. čísle 0915/580 090 v pondelok od 13.00 – do 14.00 hod.

V prípade Vášho záujmu o ďalšie odborné rady nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: //old.zdravachrbtica.sk/vysledky-vysetreni/Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript." style="box-sizing: border-box; -webkit-font-smoothing: antialiased; text-rendering: optimizelegibility; font-size: 12px; color: rgb(45, 92, 105); text-decoration: none;">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Naše projekty

Naše motto

mudr rusnak 2

"Budúcnosť našej krajiny je v zdraví našich detí. Ak vďaka našej aktivite nebude musieť podstúpiť aspoň jedno dieťa operačný zákrok, tento projekt budeme považovať za úspešný."

doc. MUDr. Róbert Rusnák, PhD.
prednosta Neurochirurgickej kliniky ÚVN SNP Ružomberok, hlavný garant projektu a predseda OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.