V pondelok, 17.6.2013 sme v parku Š.N. Hýroša zorganizovali slávnostné odovzdávanie fitlôpt, fit vankúšov a spinálnych stoličiek. Decká dostala do toho správneho varu Ivetka Malachovská, ktorej týmto ďakujeme za skutočne profesionálny výkon. Spevom nás potešil “superstárista” Martin Harich a chýbať samozrejme nemohli zástupcovia sponzorov,  /MONDI SCP, PRVÁ STAVEBNÁ SPORITEĽŇA, FIT VANKÚŠ, INSPORTLINE, SPINALIS a LPPROMOTION/vďaka ktorým sa nám toto krásne podujatie podarilo zorganizovať. Davové šialenstvo vypuklo vo chvíli, keď sa decká priam vrhli na množstvo fitlôpt vo fontáne. Súťaž vo fúkaní fitlopty, hromadné cvičenie pod dohľadom profesionálnej cvičiteľky nuž a chýbať nemohlo ani sľúbené žrebovanie, ktoré dopadlo nasledovne. ZŠ Liptovské Sliače a ZŠ Svošov získali pre svojich žiakov Fit vankúše pre zdravé sedenie. Špeciálne spinálne stoličky pre celú triedu získala ako prvá základná škola, ZŠ Ludrová. Projekt podporili MONDI SCP, PRVÁ STAVEBNÁ SPORITEĽŇA, FIT VANKÚŠ, INSPORTLINE, SPINALIS a LPPROMOTION.

Naše projekty

Naše motto

zuzana hrckova

"Naše deti sú naša budúcnosť, preto chceme aspoň kúskom prispieť k ich lepším a zdravším zajtrajškom."

PhDr. Zuzana Hrčková
manažérka OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.