Druhý september sa na základnej škole Ludrová, okr. Ružomberok niesol v znamení usmiatych detských tváričiek. Spomedzi 27 základných škôl v okrese Ružomberok sme vyžrebovali práve spomenutú ZŠ a jednu z jej tried sme vybavili špeciálnymi stoličkami, vďaka ktorým budú prváčikovia sedieť skutočne zdravo. Pri odovzdávaní bola prítomná nielen pani riaditeľka, pani učiteľka, rodičia detí, ale i predseda nášho združenia MUDr. Róbert Rusnák PhD, primár neurochirurgickej kliniky UVN Ružomberok. Naše veľké poďakovanie patrí všetkým, ktorí nám v našom snažení pomáhajú, v tomto prípade obzvlášť pani Žanete zo spoločnosti Spinalis. Vzorová trieda je v súčasnosti jedinou na Slovensku a v Čechách a my pevne veríme, že vďaka nášmu snaženiu bude postupne čoraz viac detičiek sedieť zdravo. Sme radi, že sa nám náš cieľ – Zdravý chrbátik detí darí postupne napĺňať…

Naše projekty

Naše motto

marina kolarova

"Spoločnými silami tvoríme poistku zdravia deťom do ich dospelosti."

Mgr. Marína Kolarová
odborný garant pre oblasť fyzioterapie

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.