Tak ako sme sa zameriavali na cvičenia na 1 stupni ZŠ, našou snahou je pripraviť kompletné cvičebné zostavy aj pre predškolákov.

Cvičebné zostavy sa nám podarilo nacvičiť pomocou riaditeliek materských škôl na Bystrickej ceste s pani PaedDr. Ivicou Ondruškovou, PhD. a na Hrabovskej ceste s pani Mgr. Beátou Jantošovou začo im chceme poďakovať. Cvičebné zostavy sme predstavili v materskej škole Hrabovská cesta v Ružomberku riaditeľkám MŠ z Martina a poslancom mesta Ružomberok.

Práve v tomto období sa finalizuje DVD pre najmenších s cvičebnými zostavami, ktoré budú slúžiť ako metodický materiál v rámci zdravotných cvičení, ktoré sa cvičia na telesnej výchove v materských školách. Veríme, že poskytnuté materiály pomôžu naším deťom, aby zdravo vyrastali a tak predišli rôznym ťažkostiam v dospelosti. Fotografie detí s cvičení.

Naše projekty

Naše motto

marina kolarova

"Spoločnými silami tvoríme poistku zdravia deťom do ich dospelosti."

Mgr. Marína Kolarová
odborný garant pre oblasť fyzioterapie

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.