3. 11. 2014, ZVOLEN – V meste Zvolen sa v dvoch základných školách /Alexyho a Jilemnického /konalo pre učiteľov 1.-4.ročníkov školenie do projektu Zdravý chrbátik. Boli sme poctení bohatou účasťou. Teoretickú aj praktickú časť viedla Mgr. Marína Srpoňová. Sme radi, že naše odborné rady prijali s nadšením a hneď začali cvičenia využívať na hodinách telesnej výchovy. V spomínaným základným školám sme darovali fitlopty a tak sa hneď aj pustili do cvičení. Tešíme sa, že rady padli na úrodnú pôdy. Ďakujeme hlavne pani Hrmovej, ktorá bola hlavnou iniciátorkou, vďaka ktorej sa tento projekt mohol spustiť v spomínaných školách.

Naše projekty

Naše motto

marina kolarova

"Spoločnými silami tvoríme poistku zdravia deťom do ich dospelosti."

Mgr. Marína Kolarová
odborný garant pre oblasť fyzioterapie

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.