Tak ako po minulé roky aj tento rok sme sa aktívne zúčastnili akcie “Deň zmeny Mondi SCP” Ružomberok, ktorý sa uskutočnil v dňoch 20-21.5.2015. Zamestnanci a návštevníci cvičili na BOSU a tým prispievali na podporu projektu Zdravý chrbátik, ktorý aktívne funguje už niekoľko rokov na 24 základných školách v okrese Ružomberok. Naši inštruktori deťom a aj dospelým pri cvičení pomáhali a rodičom vysvetlovali čo je pre správny vývin chrbtice dôležité.

Ďakujeme predstavenstvu Mondi SCP, že znovu vybrali našu aktivitu a podporili ju nemalou sumou.

Naše projekty

Naše motto

mudr rusnak 2

"Budúcnosť našej krajiny je v zdraví našich detí. Ak vďaka našej aktivite nebude musieť podstúpiť aspoň jedno dieťa operačný zákrok, tento projekt budeme považovať za úspešný."

doc. MUDr. Róbert Rusnák, PhD.
prednosta Neurochirurgickej kliniky ÚVN SNP Ružomberok, hlavný garant projektu a predseda OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.