Nový školský rok klope na dvere. Dokupujeme všetko potrebné, len aby ten náš drobizg nepriniesol hneď druhý deň poznámku, že mu čosi chýbalo. Napadlo vás ale niekedy myslieť aj na zdravie Vášho dieťaťa? Nie, nemierim na kvalitné oblečenie, obuv, dokonca ani na vitamínové bomby na desiatu. K napísaniu týchto riadkov ma priviedla debata s prednostom Neurochirurgickej kliniky Ústrednej vojenskej nemocnice v Ružomberku, MUDr. Róbertom Rusnákom PhD.
Pôvodná debata o mojich problémoch s krížami sa zvrtla na deti. Nechápala som ako môžem mať poškodenú  chrbticu vo svojich 40 rokoch. Športujem, zdravo sa stravujem, žijem aktívny život. „Milá pani a koľko času presedíte denne pri počítači? Dnes nie je žiadna rarita, keď mi sem chodia omnoho mladší pacienti od vás.“  

Naše projekty

Naše motto

marina kolarova

"Spoločnými silami tvoríme poistku zdravia deťom do ich dospelosti."

Mgr. Marína Kolarová
odborný garant pre oblasť fyzioterapie

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

LP Promotion

Dynasit

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.