V školskom roku 2015/2016 prebehne postupné oslovovanie okresných školských úradov, ktoré vyberú jednu základnú školu vo svojom okrese, v ktorej prebehne zaškolenie učiteľov a táto škola sa stane pilotnou pre okres. Cestou školských úradov Vás pozveme na toto stretnutie. Kde prebehne zaškolenie učiteľov, ktorí majú záujem a chuť sa zapojiť do projektu.

V tejto pilotnej škole dodáme cvičebné pomôcky ako sú fitlopty podľa počtu najpočetnejšej triedy, prípadne doplníme počet ak už s nejakými fitloptami disponujú.

V tejto škole prebehne vstupné vyšetrenie detí vo vybratej triede, prípadne u vybraných detí, žiakov.

Tento projekt je určený pre učiteľov 1.stupňa základných škôl, ale budeme radi, ak sa zaškolenia zúčastnia aj učitelia telesnej výchovy v 2.stupni.

Postupne podľa našich možností a podľa požiadaviek zo strany škôl budú prebiehať pravidelné návštevy v školách, ktoré sa zapoja do projektu a vo svojej škole nalepia nálepku, že sú “zapojení”.

O školiacich akciách sa určite včas dozviete aj na našej stránke prípadne na FB Zdravachrbtica

Realizačný tím sa teší na osobné stretnutie:-)

Naše projekty

Naše motto

marina kolarova

"Spoločnými silami tvoríme poistku zdravia deťom do ich dospelosti."

Mgr. Marína Kolarová
odborný garant pre oblasť fyzioterapie

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.