Pri príležitosti návštevy ministra školstva, vedy, výskumu a športu pána Juraja Draxlera v Ružomberskej základnej škole Zárevúca, na  ktorej prebiehala názorná ukážka projektu “Zdravý chrbátik v praxi” neostala bez povšimnutia televízie. Pán minister  sa nebál odložiť si sako a spolu s ružomberskými deťmi si zacvičil v projekte Zdravý chrbátik pod odborným garantom projektu MUDr. Róbertom Rusnákom,PhD. Ak chcete vidieť ešte raz ako pán minister prijal výzvu od ružomberských detí na cvičenie pozrite si video od 28 minúty:

http://www.joj.sk/video/vr43Pr

Naše projekty

Naše motto

marina kolarova

"Spoločnými silami tvoríme poistku zdravia deťom do ich dospelosti."

Mgr. Marína Kolarová
odborný garant pre oblasť fyzioterapie

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.