Dňa 11.02.2016 sa konal edukačný seminár pre učiteľov základných škôl z Bratislavy. O náš projekt Zdravý Chrbátik prejavilo záujem 22 bratislavských základných škôl. Veľké školenie učiteľov prebiehalo na základnej škole Jelenia č.16 za účasti garanta projektu a neurochirurga doc. MUDr. Róberta Rusnáka, PhD. a manažérky občianskeho združenia Mgr. Zuzany Hrčkovej. Úvodné slovo mal predseda občianskeho združenia OZ Za zdravší život doc. MUDr. Róbert Rusnák, PhD., ktorý predstavil  základnú filozofiu projektu Zdravý chrbátik.

Odborná prezentácia a ukážka cvičebných zostáv bola pod vedením garantky pre oblasť liečebno – kondičnej rehabilitácie Mgr. Maríny Srpoňovej. Učitelia tak mali možnosť si priamo v praxi vyskúšať jednotlivé cviky. Praktická hodina bola rozdelená na rozcvičku a cviky s loptou.

V mene celého tímu ďakujem učiteľom za účasť a pozitívne ohlasy.

Reportáž z podujatia v Slovenskom rozhlase: https://slovensko.rtvs.sk/clanky/zdravie/100237/projekt-zdravy-chrbatik-prinasa-do-skol-fitlopty

Autor: Mgr. Ľubica Kulčárová- koordinátor projektu pre Bratislavský kraj.

Naše projekty

Naše motto

zuzana hrckova

"Naše deti sú naša budúcnosť, preto chceme aspoň kúskom prispieť k ich lepším a zdravším zajtrajškom."

PhDr. Zuzana Hrčková
manažérka OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

LP Promotion

Dynasit

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.