Začiatkom marca sme s naším detským projektom Zdravý chrbátik oboznámili základnú školu A. Molnára Szencziho v bratislavskom kraji v meste Senec. Preventívne vyšetrenie niektorých detí ako aj celý program pre zaškolenie učiteľov základných škôl prebehlo opätovne pod vedením fyzioterapeutky a garantky v oblasti liečebno-kondičnej rehabilitácie pani Mgr. Maríny Srpoňovej.

Keďže záujem o náš projekt mali aj učitelia z materských škôl, prispôsobili sme školenie aj pre nich. Obrovská účasť učitelov nás nesmierne potešila.

Článok Senecké noviny ročník 26,  str. 6: Senecké noviny

Naše projekty

Naše motto

mudr rusnak 2

"Budúcnosť našej krajiny je v zdraví našich detí. Ak vďaka našej aktivite nebude musieť podstúpiť aspoň jedno dieťa operačný zákrok, tento projekt budeme považovať za úspešný."

doc. MUDr. Róbert Rusnák, PhD.
prednosta Neurochirurgickej kliniky ÚVN SNP Ružomberok, hlavný garant projektu a predseda OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.