Začiatkom týždňa (11-12. marca ) sa konalo dvojdňové preškolenie učiteľov základných škôl z okresu Ružomberok, ktoré sú zapojené do projektu “Zdravý chrbátik”. Veľké preškolenie učiteľov prebiehalo na základnej škole Zarevúca, 18 v Ružomberku.  Samotný projekt Zdravý chrbátik pred tromi rokmi zahájil svoju činnosť práve v meste Ružomberok veľkým školením učiteľov z 18-tich základných škôl v okrese. Veľmi nás tešil záujem zo strany škôl a učiteľov o samotný projekt a preto sme sa rozhodli zrealizovať edukačný seminár (preškolenie) , aby si samotní učitelia mohli znovu v praxi vyskúšať jednotlivé cviky určené pre deti. Odborná prezentácia a ukážka cvičebných zostáv bola pod vedením garantky pre oblasť liečebno – kondičnej rehabilitácie, Mgr. Maríny Srpoňovej.

Touto cestou by som  chcel v mene celého tímu OZ za zdravší život poďakovať učiteľkám/učiteľom,  predstaviteľom škôl za účasť a pozitívnu diskusiu k projektu ako aj pánovi riaditeľovi Mgr. Michalovi Lazárovi (riaditeľovi ZŠ Zarevúca) za bezproblémový priebeh školenia.

Naše projekty

Naše motto

marina kolarova

"Spoločnými silami tvoríme poistku zdravia deťom do ich dospelosti."

Mgr. Marína Kolarová
odborný garant pre oblasť fyzioterapie

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.