V nedeľu 29.05. 2016 sme sa s projektom Zdravý chrbátik zúčastnili popoludnia plného zábavy určené deťom v TULIP centre v Martine. Počas bohatého detského programu si deti našli čas a za veľkého záujmu si spolu s  našimi cvičiteľkami zacvičili zdravé cviky na fitloptách, ktoré boli určené na podporu chrbtice, držania tela, či správneho sedenia. Občianske združenie OZ Za zdravší život darovalo na akcii darčekové predmety a cvičebné pomôcky deťom do detského domovu v Martine na Hviezdoslavovej ul. Akcia mala úspech a záujem detí a rodičov o samotné cvičenie bol veľký, za čo sme nesmierne radi a tešíme sa aj na podobné akcie v budúcnosti.

Fotografie nájdete aj na oficiálnej stránke TULIP centra Martin:                                                                http://www.tulip.sk/?show=galeria&c=97#prettyPhoto

Naše projekty

Naše motto

ivica ondruskova

"Na dobrom začiatku a dobrých návykoch všetko záleží". Ján Amos Komenský

PaedDr. Ivica Ondrušková,PhD.
odborný garant pre oblasť predškolskej pedagogiky

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.