Koncom mesiaca máj (30.05.2016) sme ako posledné školy v školskom roku 2015/2016 navštívili s preventívnym projektom  Zdravý chrbátik určeným pre deti,  dve základné školy na Kysuciach.  Navštívili sme vybrané  školy – Základnú školu Clementisova v Kysuckom Novom Meste a Základnú školu Podzávoz v meste Čadca.  Vyšetrili sa chrbátiky u vybraných detí a následne na samotných školách prebiehalo veľké školenie učiteľov z okolitých základných škôl. Na vybrané školy občianske združenie OZ Za zdravší život darovalo cvičebné pomôcky, ktoré môžu deti v praxi využívať na hodinách telesnej výchovy .

Zároveň vybrané školy na Kysuciach boli ako posledné školy zapojené do projektu Zdravý chrbátik v školskom roku 2015/2016. Touto cestou by sme chceli samotným deťom a učiteľom popriať krásne prázdniny a tešíme sa s projektom v novom školskom roku:-)

Naše projekty

Naše motto

ivica ondruskova

"Na dobrom začiatku a dobrých návykoch všetko záleží". Ján Amos Komenský

PaedDr. Ivica Ondrušková,PhD.
odborný garant pre oblasť predškolskej pedagogiky

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.