V stredu 15. 06. 2016 sme sa zúčastnili akcie Deň zmeny” v spoločnosti Mondi SCPRužomberok. Cieľom tejto akcie bolo tak ako po minulé roky poukázať na to, ako sa dajú veci robiť  lepšie, bezpečnejšie, zdravšie a najmä prospešnejšie pre samotných ľudí a okolitú prírodu. Naše občianske združenie pripravilo pre zamestnancov a návštevníkov akcie sériu cvičení na fitloptách prostredníctvom, ktorých prispievali na podporu projektu Zdravý chrbátik, ktorý funguje už tretí rok nielen na 24-och základných školách v okrese Ružomberok ale v rámci celého Slovenska. Tešil nás samotný záujem o cvičenie a podporenie projektu, ako aj záujem o názorné ukážky cvikov pre dospelých alebo detí na správny vývin chrbtice.

Predseda OZ Za zdravší život pán doc. MUDr. Róbert Rusnák, PhD., prevzal z rúk prezidenta spoločnosti Mondi SCP pána Bernharda Pescheka peňažnú čiastku na podporu projektu Zdravý chrbátik.

Touto cestou sa chceme poďakovať predstavenstvu Mondi SCP za skvele zorganizovanú akciu a za to, že opätovne si vybrali našu aktivitu a podporili ju.

Naše projekty

Naše motto

zuzana hrckova

"Naše deti sú naša budúcnosť, preto chceme aspoň kúskom prispieť k ich lepším a zdravším zajtrajškom."

PhDr. Zuzana Hrčková
manažérka OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.