Z projektom “Zdravý chrbátik” sme sa zúčastnili podujatia rozprávkového zámku v Bojniciach. Jubilejný dvadsiaty ročník podujatia bol zasvätený princom a princeznám. Cieľom bolo deťom predstaviť morálne hodnoty, cnosti a charakterové vlastnosti, ktoré boli odjakživa spojené s rozprávkovými princami a princeznami. V rámci bohatého programu si deti mohli zacvičiť spolu s našimi lektorkami, ktoré deťom predviedli zdravotné cviky na fitloptách a spolu si zacvičili. Cieľom je  pozitívnou a hravou formou sa zamerať na posilnenie chrbtice u detí a naštartovať u nich chuť cvičiť. V rámci programu sme rozdávali deťom informačné letáky s jednoduchými cvikmi  ako aj ukážku správneho sedenia a držania tela.

Naše projekty

Naše motto

zuzana hrckova

"Naše deti sú naša budúcnosť, preto chceme aspoň kúskom prispieť k ich lepším a zdravším zajtrajškom."

PhDr. Zuzana Hrčková
manažérka OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.