Deti sa po letných prázdninách vrátili naspäť do školských lavíc a  kolektív občianskeho združenia Za zdravší život s radosťou začal navštevovať školákov s projektom Zdravý chrbátik v novom školskom roku 2016/2017.  Ako prvú školu v okrese Trenčín sme navštívili  5-teho októbra, Základnú školu Na dolinách.  Počas návštevy školy sme vyšetrili stav detských chrbátikov u vybranej skupine detí.  V rámci projektu sme školu bezplatne zabezpečili cvičebnými pomôckami, ako fitloptami a podsedákmi na správne sedenie.

Na samotnej škole po odbornom vyšetrení detí prebiehalo edukačné stretnutie pre všetkých učiteľov z okresu Trenčín. Do školenia sa zapojilo 16 učiteliek zo 7 škôl. Počas edukácie si učitelia prakticky osvojili cvičebnú zostavu a darovali sme učiteľkám DVD s ukážkami cvikov, ktoré budú môcť využívať v praxi.

Naše projekty

Naše motto

zuzana hrckova

"Naše deti sú naša budúcnosť, preto chceme aspoň kúskom prispieť k ich lepším a zdravším zajtrajškom."

PhDr. Zuzana Hrčková
manažérka OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.