18.10.2016 Brezno– V meste Brezno  sme zapojili Základnú školu s materskou školou Pionierska 2 do projektu Zdravý chrbátik. Spomínanej základnej škole sme darovali cvičebné pomôcky určené na zdravotné cvičenie. Následne sme zavítali do triedy, kde nás už čakali usmievavé deti, pod vedením odbornej garantky sme vyšetrili stav ich chrbátikov a pokračovali sme odborným seminárom, ktorý bol určený pre učiteľov I. stupňa základných škôl v okrese.

Po skončení seminára sme vďaka tomuto detskému projektu odovzdali učiteľom DVD nosiče, na ktorých sú nahraté rôzne kombinácie zdravotných cvičení s fitloptou. Sme radi, že naše odborné rady prijali  samotní učitelia s nadšením a budú ich využívať na svojich hodinách telesnej výchovy spolu s deťmi.

Touto cestou by sme chceli poďakovať aj pánovi Ing. Alešovi Bílkovi za pomoc pri organizovaní projektu v meste Brezno.

Naše projekty

Naše motto

ivica ondruskova

"Na dobrom začiatku a dobrých návykoch všetko záleží". Ján Amos Komenský

PaedDr. Ivica Ondrušková,PhD.
odborný garant pre oblasť predškolskej pedagogiky

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.