V pondelok, 14.11.2016 sme s preventívnym projektom  zavítali prvý krát do regiónu Spiša. Základná škola na Lipovej ulici sa stala prvou pilotnou školou v okrese Spišská Nová Ves, ktorá sa zapojila do projektu Zdravý chrbátik. Po darovaní cvičebných pomôcok škole sme vstúpili do triedy druháčikov, ktorí absolvovali vyšetrenie svojich detských chrbátikov.

V spolupráci s mestom Spišská Nová Ves sa nám podarilo zorganizovať kvalitné edukačné stretnutie určené pre všetkých učiteľov základných škôl. Celý program pre zaškolenie učiteľov  prebehlo opätovne pod vedením fyzioterapeutky a garantky v oblasti liečebno-kondičnej rehabilitácie pani Mgr. Maríny Srpoňovej.

Obrovská účasť učiteľov nás nesmierne potešila, školenia sa zúčastnilo viac ako 30 učiteľov z celého okresu.

Viac informácií sa môžete dozvedieť v reportáži TV Reduta: http://www.snv.sk/spravy/?video=161116-1

Naše projekty

Naše motto

zuzana hrckova

"Naše deti sú naša budúcnosť, preto chceme aspoň kúskom prispieť k ich lepším a zdravším zajtrajškom."

PhDr. Zuzana Hrčková
manažérka OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.