V spolupráci s mestom Žiar nad Hronom sme dňa 07.02. 2017 spustili na vybranej pilotnej základnej škole   Jilemnického ulica č.2 projekt Zdravý chrbátik. V rámci projektu sme vyšetrili stav chrbátikov u vybranej triede prváčikov a pre všetkých učiteľov základných škôl v meste sme zorganizovali odborné edukačné stretnutie. Samotný učitelia si pod vedením odbornej garantky pre oblasť liečebno – kondičnej rehabilitácie Mgr. Maríny Srpoňovej, priamo na sebe vyskúšali cvičebné zostavy, ktoré  majú teraz možnosť aplikovať spolu s deťmi na svojich školách.

V mene celého tímu ďakujem učiteľom za účasť a pozitívne ohlasy.

Link: http://www.ziar.sk/pilotnou-skolou-v-projekte-zdravy-chrbatik-sa-stala-ziarska-stvorka-zdravy-chrbatik-ziar-nad-hronom/

Naše projekty

Naše motto

ivica ondruskova

"Na dobrom začiatku a dobrých návykoch všetko záleží". Ján Amos Komenský

PaedDr. Ivica Ondrušková,PhD.
odborný garant pre oblasť predškolskej pedagogiky

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.