Nielen mladé telo potrebuje dostatok pohybu a telesnej aktivity, ale aj ľudia vo vyššom veku, kde je viac ako kedykoľvek potrebné, aby vyznávali zdravé pohybové aktivity, ktoré účinne napomáhajú bojovať s príznakmi chorôb a bolesťami. A preto naše občianske združenie OZ Za zdravší  po veľmi úspešnom vydaní metodických príručiek s cvičebnými zostavami pre deti, ktoré sa osvedčili na mnohých materských a základných školách po celom Slovensku, sa rozhodlo vydať metodickú príručku – pomôcku zdravotných cvikov určených pre našich seniorov.

Cvičebné zostavy sú pripravované v spolupráci s kvalifikovanými odborníkmi v tejto problematike z oblasti spondylochirurgie, neurochirurgie, ortopédie, rehabilitácie, fyzioterapie, zdravotníctva a z oblasti pedagogiky.

V blízkej dobe uzrie svetlo sveta naša pripravovaná metodická pomôcka určená pre seniorov. Určite včas Vás o nej budeme informovať.

 Kolektív OZ Za zdravší život.

Naše projekty

Naše motto

marina kolarova

"Spoločnými silami tvoríme poistku zdravia deťom do ich dospelosti."

Mgr. Marína Kolarová
odborný garant pre oblasť fyzioterapie

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.