Začiatkom týždňa (13.03.2017)  sa naučili deti na pilotnej základnej škole Nemocničná v Považskej Bystrici ako majú správne  sedieť a starať sa o svoj chrbátik. Na tejto škole sme v rámci projektu Zdravý chrbátik vyšetrili stav chrbátikov u vybraných detí a pre učiteľov všetkých mestských škôl sme zorganizovali edukačné školenie, v rámci ktorého si mohli prakticky vyskúšať samotné cvičenia. Po skončení seminára sme vďaka  projektu odovzdali učiteľom DVD nosiče, na ktorých sú nahraté rôzne kombinácie zdravotných cvičení.

Sme radi, že naše odborné rady prijali  samotní učitelia s nadšením a budú ich využívať na svojich hodinách telesnej výchovy spolu s deťmi.

Naše projekty

Naše motto

ivica ondruskova

"Na dobrom začiatku a dobrých návykoch všetko záleží". Ján Amos Komenský

PaedDr. Ivica Ondrušková,PhD.
odborný garant pre oblasť predškolskej pedagogiky

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

LP Promotion

Dynasit

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.