V spolupráci s referentkou Spoločného školského úradu pani Mgr. Danou Čárskou sme 21.3.2017 spustili projekt Zdravý chrbátik v materských aj základných školách v okrese Skalica. Pilotnou školou sa stala Základná škola Strážnická.

Ako prví sa s projektom oboznámili učitelia materských škôl, ktorí pod vedením odbornej garantky pre oblasť liečebno-kondičnej rehabilitácie Mgr. Maríny Kolárovej absolvovali teoretickú aj praktickú časť. Potom naše kroky zamierili do triedy s prváčikmi, ktorým sme vyšetrili ich chrbátiky.

Len čo sme dovyšetrovali chrbátiky, už nás čakala početná skupinka učiteľov základných škôl, ktorí s veľkým záujmom a nadšením absolvovali teoretickú aj praktickú časť.

V mene celého tímu by sme sa veľmi chceli poďakovať pani Mgr. Dane Čárskej za spoločné zorganizovanie školenie, učiteľom za hojnú účasť a pozitívne ohlasy  a Základnej škole Strážnická za pohostinnosť.

Naše projekty

Naše motto

marina kolarova

"Spoločnými silami tvoríme poistku zdravia deťom do ich dospelosti."

Mgr. Marína Kolarová
odborný garant pre oblasť fyzioterapie

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.