Dňa 28.03.2017 sa konal edukačný seminár pre učiteľov základných škôl z mesta Banská Bystrica na pilotnej škole Pieninská 27. O náš projekt Zdravý Chrbátik prejavilo záujem 17 učiteliek zo štyroch základných škôl z mesta Banská Bystrica.

Teoretická prednáška učiteľov z prvého stupňa základných škôl veľmi zaujala a po jej skončení sme s úsmevom ďalej pokračovali v praktickej ukážke, kde sme si spolu s učiteľmi ukázali základné cvičenia na fitloptách. Odborná prezentácia a ukážka cvičebných zostáv bola pod vedením garantky pre oblasť liečebno – kondičnej rehabilitácie Mgr. Maríny Kolarovej. Po skončení seminára sme vďaka tomuto detskému projektu odovzdali učiteľom DVD nosiče, na ktorých sú nahraté rôzne kombinácie zdravotných cvičení s fitloptou, ktoré môžu následne využívať na hodinách so samotnými deťmi.

V mene celého tímu ďakujem učiteľom za účasť a pozitívne ohlasy.

Naše projekty

Naše motto

zuzana hrckova

"Naše deti sú naša budúcnosť, preto chceme aspoň kúskom prispieť k ich lepším a zdravším zajtrajškom."

PhDr. Zuzana Hrčková
manažérka OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.