Dňa 5.4.2017 naše občianske združenie spustilo projekt Zdravý chrbátik aj v meste Piešťany. Náš kolektív navštívil Základnú školu na Holubyho ulici.

Najprv sme vyšetrili chrbátiky vo vybranej triede prváčikov, ktorých sme zároveň naučili, ako správne počas vyučovania sedieť. Veľmi ochotne si to s nami aj vyskúšali.
Hneď po vyšetrení viedli naše kroky do multimediálnej učebne, kde nás už čakala skupinka učiteliek. Slova sa chopila Mgr.Marína Kolarová, ktorá učiteľov previedla cez teoretickú aj praktickú časť. Po skončení cvičenia na fit loptách sa rozpútala veľmi milá diskusia, ktorou sme náš deň v Piešťanoch ukončili.
V mene celého tímu by sme sa chceli poďakovať pani PaedDr. Elene Skovajsovej z mestského úradu Piešťany za pomoc pri organizovaní a pani Mgr. Elene Kubániovej – zástupkyni riaditeľa pre I.stupeň za poskytnutie priestorov a súčinnosť pri organizovaní. Naša vďaka patrí, samozrejme, aj všetkým zúčastneným učiteľom.

Naše projekty

Naše motto

mudr rusnak 2

"Budúcnosť našej krajiny je v zdraví našich detí. Ak vďaka našej aktivite nebude musieť podstúpiť aspoň jedno dieťa operačný zákrok, tento projekt budeme považovať za úspešný."

doc. MUDr. Róbert Rusnák, PhD.
prednosta Neurochirurgickej kliniky ÚVN SNP Ružomberok, hlavný garant projektu a predseda OZ za zdravší život

Partneri

Ďakujeme naším partnerom, ktorí nám pomáhajú pomáhať.

Mondi SCP Ružomberok

contintental

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Národné športové centrum

lp promotion 2

Novartis Slovakia

Mesto Ružomberok

Mesto Martin

Staň sa partnerom

Staň sa aj ty partnerom OZ za zdravší život. Len spoločne dokážeme robiť veľké veci, ktoré zo sveta urobia najlepšie miesto pre zdravý život.

Ako sa stať partnerom Darujte 2 %

Sledujte nás

Zaregistrujte sa do nášho mailinglistu a budete vždy informovaný o dôležitých novinkách a projektoch OZ za zdravší život.

Stránka OZ za zdravší život využíva cookies na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Kliknutím nižšie odsúhlasíte používanie tejto technológie na celom webe.